Panel klienta

Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista do spraw administracyjnych

Oferujemy:

- Nowoczesne miejsce pracy

- Szkolenia oraz rozwój zawodowy

- Przyjazne i komfortowe warunki pracy

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie spraw kadrowych pracowników Stobrawskiego Centrum Seniora

- Mile widziana praktyczna znajomość prawa pracy, zagadnień pomocy społecznej

- Wsparcie przy sprawnej organizacji pracy ośrodka

- Przygotowanie i kompletowanie dokumentów oraz ich archiwizacja

- Zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji

- Współpraca z zespołem terapeutycznym

- Tworzenie przyjaznej atmosfery

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe lub średnie

- Mile widziane doświadczenie w zawodzie

- Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji

- Rozwinięta empatia i wyrozumiałość dla osób starszych oraz ich schorzeń i ograniczeń

- Dobra organizacja pracy

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane kreowaniem nowych standardów opieki nad Seniorami, w komfortowych warunkach pracy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i nowatorskich metod terapii prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową, na adres biuro@centrumseniora.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Stobrawskie Centrum Seniora sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku przy ulicy Strzeleckiej 51, będącego administratorem danych osobowych, a także na ich przechowywanie i wykorzystanie w ewentualnych przyszłych procesach rekrutacji. Powyższe dane osobowe podaję dobrowolnie i zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.”