Panel klienta

Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Salowa/Salowy

Oferujemy:

- Nowoczesne miejsce pracy

- Przyjazne i komfortowe warunki pracy

- Szkolenia oraz rozwój zawodowy

Zakres obowiązków:

- Utrzymywanie czystości i porządku w pokojach mieszkańców, w częściach wspólnych i biurach Centrum Seniora

- Bieżąca dezynfekcja pomieszczeń, urządzeń, łóżek, wózków zgodnie z obowiązującymi zasadami

- Sprawowanie czynności niemedycznych przy pacjentach, pomaganie przy pielęgnacji i transporcie

- Transportowanie, porcjowanie i podawanie posiłków

- Utrzymanie porządku i czystości w obiekcie

- Właściwe przechowywanie sprzętu, środków czystości i dezynfekcji

- Zapewnienie wysokiej jakości usług

- Dbanie o dobro mieszkańców

- Wspieranie działań zespołu medycznego

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Mile widziane doświadczenie w pracy z Seniorami

- Pogodne usposobienie

- Zaangażowanie i życzliwe podejście do Pacjenta

- Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

- Wyrozumiałość dla osób starszych oraz ich ograniczeń

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Dobra organizacja pracy

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane kreowaniem nowych standardów opieki nad Seniorami, w komfortowych warunkach pracy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i nowatorskich metod terapii prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową, na adres biuro@centrumseniora.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Stobrawskie Centrum Seniora sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku przy ulicy Strzeleckiej 51, będącego administratorem danych osobowych, a także na ich przechowywanie i wykorzystanie w ewentualnych przyszłych procesach rekrutacji. Powyższe dane osobowe podaję dobrowolnie i zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.”