Księga gości

Imię
Irena

Miejscowość
Bąkowice

Wiadomość Dzień dobry. Nie korzystam już z Państwa usług ponieważ nasza Mama odeszła. Stobrawskie Centrum Seniora to miejsce godne polecenia. Nasza mama była tam otoczona ciepłem i miłością, a my najbliżsi czuliśmy się spokojni ,że nic jej nie brakuje. Wspaniały personel i Dyrektor , który zawsze służył radą. Dziękujemy za otoczenie naszej mamy wspaniałą opieką . Pozdrawiam

Imię
Dorota

Miejscowość
Opole

Wiadomość Dzień dobry, Niestety nie korzystam już z Państwa usług ponieważ moja Mamusia odeszła prawie rok temu, i choć nie pogodzona jestem z tym faktem to nadal noszę wdzięcznością w sercu za Państwa ponad przeciętne zaangażowanie, empatię, zrozumienie, serdeczność. Wiem, że jest to zasługa każdego z personelu, jak również pana Andrzeja, dyrektora nadzorującego SCS. Choć była to trudna decyzja to najlepsza z możliwych, tak jak i miejsce. POLECAM GORĄCO I DZIĘKUJE ZA 2 LATA OPIEKI

Imię
Bernhard

Miejscowość
Wolfenbüttel, D

Wiadomość Od maja 2023 jest moja kochana zona w Waszym Centrum Seniora i jestem mile zaskoczony jak profesjonalnie i serdecznie ta opieka przebiega. Po kilku probnych pobytach w tutejszych domach seniora jest to naprawde pod kazdym wzgleden nie do porownania, oby tak dalej.

Imię
Halina

Miejscowość
Opole

Wiadomość Bardzo dobra opieka, pełen empatii personel, wzorowo prowadzona przez Pana Dyrektora, polecam Tę placówkę

Imię
MAŁGOSIA

Miejscowość
WACHOWICE

Wiadomość OPIEKA NA WYSOKIM POZIOMIE, SERDECZNI I MILI LUDZIE , ZAWSZE UŚMIECHNIĘCI I POMOCNI. BARDZO MOCNO POLĘCAM TO MIEJSCE.

Imię
Monika

Miejscowość
Kluczbork

Wiadomość Bardzo dobrą opieka, wspaniali ludzie, którzy tam pracują. Polecam to miejsce wszystkim, którzy wymagają opieki.


Ilość wpisów: 8
Strona: